Sacral Chakra – Feelings, Flow and ConnectionSakrální čakra – pocity, plynutí a spojení

Podstatou druhé čakry je pohyb a spojení. Vztahuje se k plynulosti a beztvarosti elementu vody.
V tomto centru začneme prožívat dualitu, zranitelnou ale mocnou dimenzi našich pocitů, dynamickou souhru mezi energií a tělem, naším vnitřním a vnějším světem.

Umístění druhé čakry je v podbříšku a sakrálním plexu, a jejím tématem je emocionální identita, potěšení a sexualita.

V této dimenzi se vědomě dozvídáme o ostatních a vstupujeme do komplexity a bohatosti, která vzniká, když se zabýváme světem spojení a vztahů. Je to probuzení síly přitažlivosti protikladů, síly, která probouzí naše emoce a touhy, přání a potřeby, naše pocity a vnímání.

Pokud není uznáno naše základní právo cítit, vytváří to vzorce, které nám brání v prožívání bohatosti a živosti našich pocitů a emocí.

Součástí práce s druhou čakrou je práce na emocích, sexualitě a smyslnosti. Jde o to přinést vědomí do našich vztahů, které jsou mnohdy zapletené do závislostí a vzorů, které pocházejí z nevyřešených citových ran, které si neseme z dětství.

 

V tomto modulu:

  • znovu spojíme a vyživíme prostor našeho vnitřního dítěte. Naučíme se rozpoznat a pochopit emocionální vzory, které pocházejí z našeho dětství a byly utvářeny naším chováním v dospělosti
  • naučíme se cítit a přijímat emoce a najít kreativní způsoby, jak se vztahovat k emocím v sobě i u druhých
  • zjistíme, jaký máme vztah k našemu tělu a potěšení. Budeme se učit nechat naši energii plynout a šířit po celém těle, spojujíce naše vnitřní já s vnějším světem
  • budeme objevovat nový pocit sounáležitosti a relaxace v intimních vztazích, stejně jako s celým světem
  • ponoříme se do beztvaré oblasti břicha a naší schopnosti expandovat a pohybovat se se změnami

 

Sakrální čakra a témata s ní spojená se vyvíjí především v období od 6 měsíců až do dvou let, kdy se dítě učí o vztazích a emocích prostřednictvím kontaktu s matkou a dalšími lidmi, kteří se o něj starají.

Když se naše emoce čistí a druhá čakra léčí, přivádí nás to k přirozenému toku energie v těle, kde můžeme prožívat radost skrze pohyb, kontakt a sexualitu.
Pokud je druhá čakra zdravá, jsme schopni se pohybovat skrze změny a cítit hluboký pocit spojení s lidmi a se životem.


Sakrální čakra

1. – 6. června 2018

Seminář se koná v Buchově, Postupice u Prahy.
Začátek v pátek 1. června večer. Konec ve středu 6. června odpoledne.

Cena 10 800 Kč  (zahrnuje DPH) pokud bude uhrazena do 1. května. Po tomto datu je cena 11 600 Kč (zahrnuje DPH). Pro rezervaci místa je potřeba uhradit zálohu 4 900 Kč.

Sleva 25 % pro účastníky, kteří se již tohoto modulu zúčastnili a chtějí si jej zopakovat.

Cena nezahrnuje ubytování a jídlo, které se platí zvlášť přímo na místě. Ubytování 250 Kč/noc na matraci ve vlastních spacácích, nebo 350 Kč/noc na posteli s lůžkovinami. Strava 320 Kč/den.

Přihlášky na http://www.druna.cz/vycvik-pro-zivot-ii-sakralni-cakra